Kirpimas karštomis žirklėmis, infraraudonųjų spindulių ir keratino procedūra

Kirpimas karštomis žirklėmis – tai populiari technologija vakaruose. Ji saugo Jūsų plauką, kirpimo metu užlydant jį pjovimo vietoje, dėl ko plaukai neskilinėja, todėl gražiau atrodo, galite rečiau kirpti galiukus, taip pat auginti ilgesnius plaukus.

            Pataria kirpimo meistrė Inga     tel: 8645 21094 

kirpeja-inga_1

kopfbild-tc_01

Kai plaukas yra jaunas, jo galiukas yra uždaras, ir lieka toks iki kirpimo. Kerpant plauką, pjovimo vieta yra tarsi užlydoma, taip neleidžiant jam skilinėti. Nukirpus paprastomis žirklėmis plauko pjūvis paliekamas tarsi „atviras“, o nukirpus karštomis žirklėmis – užlydytas. Nesunku įsivaizduoti, kas nutiks vienam ir kitam plaukui bėgant laikui – nukirptas paprastomis žirklėmis plaukas skils toliau, o nukirptas karštomis žirklėmis – neskils, arba skils labai sunkiai.

Infraraudonųjų spindulių procedūra

 Jei Jūsų plaukai po tiesinimo, dažymo ar dažno džiovinimo plaukų džiovintuvu prarado spindesį ir gyvybingumą – infraraudonųjų spindulių procedūra padės Jums juos atgaivinti!  Žnyplės su infraraudonaisiais spinduliais pagerina procedūros metu naudojamų kosmetikos priemonių įsiskverbimą į giluminius plauko struktūros sluoksnius, sustiprina plauko fibrą, atstato plaukų elastingumą ir sulygina kutikulę iki idealaus blizgesio. Gydomajam efektui sustiprinti naudojamos vienos populiariausių „Chi“ firmos plaukų struktūrą atstatančios priemonės. Koncentruotų proteinų ir amino rūgščių sistema atkuria ir stiprina pažeistus bei chemiškai paveiktus plaukus, kad jie taptų minkšti ir spindintys.

Plaukų atstatymas keratinu.

 Brazilian Keratin Treatment  COCOCHOCO  – tai ne tik tiesinimas, bet ir pažeistų plaukų atstatymas keratinu. Plaukų atstatymas paremtas keratino baltymu, kuris sudaro net 97% plauko struktūros – tai pagrindinė statybinė medžiaga, reguliuojanti visą plauko išvaizdą. Kai jo trūksta, plaukai išplonėja, pradeda lūžinėti, pučiasi ar veliasi.
COCOCHOCO procedūros metu plaukams yra prisotinamas keratinu – keratino molekulės įsiskverbia į giluminę plauko struktūrą, visiškai jį užpildo ir išlieka viduje .Plaukams sugrąžinamas natūralus blizgesys, jie atrodo nuostabiai, tampa paklusnūs ir sveiki, atsparūs mechaniniams pažeidimams, ilgiau išlieka plaukų spalvos sodrumas po dažymo, plaukai tampa paslankūs.
Priežiūra po plaukų tiesinimo.
 Tai nėra cheminė procedūra, todėl ji nepažeidžia plauko struktūros, o – priešingai – atgaivina plaukus. Toks plaukų tiesinimas galimas visų tipų plaukams: tiesiems, garbanotiems, dažytiems ar visiškai natūraliems.
Plaukų priežiūrai po ilgalaikio plaukų tiesinimo rinkitės priemones, kurių sudėtyje nėra sulfatų, parabenų ir kt. druskų. Tokiu būdu keratino molekulės, esančios plauko viduje, yra ilgiau išsaugomos, todėl savaime prasitęsia ir ilgalaikio plaukų tiesinimo efektas.
Plaukų prisotinimas keratinu gali būti dviejų rūšių – ilgalaikis ir trumpalaikis. Po ilgalaikio tiesinimo plaukai bus tiesūs 3–6 mėnesius, trumpalaikio – iki 3 mėnesių. Praėjus tam tikram laikotarpiui, preparatas ims po truputį nusiplauti, kol plaukai vėl įgaus savo įprastą išvaizdą. Norui ar reikalui esant procedūrą galima kartoti ir vėl.
kaukes plaukams

Procedūrų kainos:

Kirpimas karštomis žirklėmis                                                            25-35 eur

Gydomoji procedūra su infraraudonųjų spindulių žnyplėmis     15-30 eur

COCOCHOCO procedūra (prisotinimas keratinu):                       60-100 eur

Teirautis telefonu:  8645 21094 Inga