Mikropigmentacija- Ilgalaikis (permanentinis) makiažas

Išraiškingos akys, kerinčios lūpos, taisyklingi antakiai… Apie tai Jūs tik svajojate? Ilgalaikis mikropigmentacinis makiažas – tai pati geriausia išeitis aktyvioms, amžinai skubančioms, daug keliaujančioms moterims ir, žinoma, damoms, norinčioms visuomet atrodyti nepriekaištingai.

Pataria sertifikuota specialistė Inga

IMG_0299 (2

makiazas-antakiai

 

Mikropigmentacija, kitaip dar vadinama kontūriniu makiažu, yra kosmetinė procedūra, kurios esmė – įvesti į odą sveikatai netoksiškus, nesukeliančius alerginių reakcijų pigmentus, nepavojingas dažomasias medžiagas ir sukurti patvarius kontūrus bei spalvą.  Ilgalaikis makiažas patogus, sutaupai daug laiko, nenuvarva nei sušilus, nei patekus į lietaus apsiaustį, nei sportuojant, lankantis pirtyse, paryškina gražiausius bruožus bei suteikia jiems simetrijos, įrėmina veidą. Spalvos parenkamos individualiai kiekvienam klientui.

Procedūros metu, specialia plonyte adatėle atliekami  daugybiniai 0,3-0,8 mm gylio dūriai, kurių metu pigmentas yra įvedamas tik į viršutinį odos sluoksnį (epidermį) ir nekliudo nervinių galūnių, todėl jaučiamas tik nedidelis skausmas. Pigmentas nepasiekia kraujagyslių ir limfagyslių, tačiau lieka epidermyje ir tarpląstelinėje terpėje, kuri pasižymi sugebėjimu išsaugoti patekusi dažą. Dažniausiai ilgalaikis makiažas išlieka 2-4 metus, po to norint išsaugoti rezultatą, reikalinga pakartotina procedūra.

Antakiai 

Šiandien ypatingas dėmesys yra skiriamas tvarkingiems, vešliems antakiams, kurie suteikia išskirtinumo, keičia veido bruožus. Ploni, reti, nevienodai augantys antakių plaukeliai gali būti koreguojami mikropigmentacija taip, kad susiformuotų lygi graži antakių linija, kuria gali suformuoti ir atlieka tik sertifikuota specialistė. Antakių srityje esančius randelius taip pat galima paslėpti mikropigmentacijos būdu.

 Lūpos 

Lūpų ilgalaikis makiažas sėkmingai išsprendžia šias problemas: pagerina natūralią formą ir padidina lūpų masę, paryškina ar pakeičia jų spalvą, padaro ryškesnį kontūrą ir ištaiso asimetriją, paslepia  lūpų odos randus bei kitus defektus.

images (2)

Mikropigmentacijos kainos:

Antakiai – 100 €

Antakių korekcija – 60-80 €

Lūpos pilnas  užpildymas – 120 €

Lūpų korekcija – 80 €

Teirautis telefonu:  8623 39785 Inga