WEYERGANS DERMIO CARE® PLUS – plazmos ir  šviesos spalvų galia

KAS YRA NEIGIAMI JONAI IR KODĖL JIE SVARBŪS MŪSŲ SVEIKATAI?

Neigiamų jonų nauda buvo įrodyta atlikus daugybę mokslinių tyrimų. Kuomet praleidžiate per daug laiko uždarose patalpose – galvos skausmai, mieguistumas, išsiblaškymas ir bendra bloga savijauta – tik keletas šalutinių reiškinių. Mokslininkai teigia, kad tai dėl neigiamų jonų stokos. Jonai, tai įkrautos dalelės ore; kai kurios įkrautos neigiamai, kai kurios – teigiamai. Neigiami jonai iš esmės yra deguonies jonai su papildomu elektronu, gaminami per vandens molekules, todėl jų yra pilna prie tekančių vandens telkinių, ūpių, šaltinių, jūros ir krioklių. Tačiau, šių neigiamų jonų, kurių gausu gamtoje yra pavojingai mažai biurose, namuose ar automobiliuose. Moksliškai įrodyta, kad neigiami jonai neturi jokių šalutinių efektų ar kontraindikacijų.

Pataria kosmetikė Daiva

Vizažistė kosmetikė Daiva

TEIGIAMI IR NEIGIAMI JONAI TURI SKIRTINGĄ POVEIKĮ ŽMONIŲ ORGANIZMUI

 • Poveikis odai ir jungiamiesiems audiniams: neigiami jonai  absorbuojasi  per odą. Jie aprūpina deguonimi epidermį ir poodinį audinį. Tiegiamai veikia tokias odos problemas kaip akne, psoreaze, dilgėline, nudegimai. Jie neutralizuoja rūgštis  jungiamajame audinyje, kurio funkcija yra apsaugoti „darbines“ kūno ląsteles, jų mitybą ir išlaikyti organo formą ir taip skatina kolageno sintezę.
 • Poveikis nervų sistemai: neigiami jonai sumažina serotonino kiekį, kuris gali sukelti hiperaktyvumą, stresą, nuovargį, nemiga, nerimą. Jie mažina migreną ir  dėl jų analgetinio poveikio ir skatina atsipalaidavimą bei pagerina koncentraciją ir atmintį.
 • Poveikis kvėpavimo sistemai: plaučiai ir gleivinė jautriai reaguoja į jonus. Neigiami jonai skatina gleivių, kuriose yra oro priemaišų (dulkių, dūmų,  taršos, mikroorganizmų) susidarymą ir išsiskyrimą.  Veikia teigiamai sergant alergija, astma, bronchitu, sinusitu, burnos gleivinės sausumu it kt.
 • Poveikis kraujotakai: neigiami jonai pagerina kraujotaką ir skatina kraujo valymą, reguoliuoja kraujospūdį ir apsaugo nuo širdies ligų, miokardo infarkto ir krūtinės anginos.
 • Ir dar: pagerina regėjimą, reguliuoja pH, gerina virškinimo funkciją, mažina lipidus ir cholesterolį, skatina toksinų šalinimą, gerina imuninę sistemą, skatina ląstelių pralaidumą, mažina nuovargį ir raumenų skausmus, palengivna medžiagų apykaitos ligas, gerina fizinę ir protinę veiklą ir užtikrina gerą bendrą  sveikatą.

 DERMIO CARE® PLUS – PLAZMOS IR  ŠVIESOS SPALVŲ GALIA

DERMIO CARE® PLUS  terapija pagrįsta kvantine fizika ir yra patentuotas. Neigiamų jonų plazma gaunama iš aplinkos oro. Energija nukreipiama į specialia danga padengtą  „šalmą“, kuriame yra derinama su šviesos spalvų terapija. Jonai prasiskverbia pro odą, skatindami ląstelių metabolizmą. Tuo pat metu per burną ar nosį įkvepiamas deguonis, taigi veikiamas visas organizmas.

 KAIP TAI VEIKIA?

DERMIONOLOGIE® | NUO O2 Į PLAZMĄ (O2(-))

Orą kurį mes įkvepiame sudaro 21 % deguonies. Deguonies atomai apsupti teigiamais ir neigiamais jonais – elektrinėmis dalelėmis. Neigiamų ir teigiamų jonų proporcija priklauso nuo apinkos, kurioje mes būname. DERMIO CARE® PLUS aparatas padidina neigiamų jonų skaičių deguonyje iki  5,000,000 vienam cm3 įkvėpimo. Tai paverčia deguonį į plazmą. Pagerina medžiagų apykaitą odoje ir visame kūne. Plazma yra paviršinio aktyvumo ir pralaidi medžiaga.

DERMIONOLOGIE® SUSTIPRINTA SU FOTOTERAPIJA 

Plazmos ir šviesos spalvų procedūra turi labai koncentruotų neigiamų jonų. Tuo pačiu metu skirtingos šviesos spalvos veikia specifinius medžiagų apykaitos procesus.

ŠVIESOS TERAPIJA

 Tyrimai su augalais rodo, kaip šviesos spalva veikia augalų sveikatą. Dr. Niels Ryberg Finsen pranešė apie sėkmingą raudonos šviesos naudojimą, kad būtų išvengta randų susidarymo nuo raupų ir 1903 m. buvo apdovanotas Nobelio premija už novatorišką darbą su šviesos terapija. Šviesos diodų (LED) atsiradimo dėka  šiandien sparčiai auga spalvų terapijos pritaikymas sveikatai. NASA remiami medicininiai tyrimai, naudoja abu raudonos ir artimosios infraraudonosios spinduliuotės (NIR) šviesos diodus, išplėsdami  spalvų terapijos suvokimą  ir naudojimą. Spalvos terapija yra moksliškai įrodyta.

Dermio

ATSIŽVELGIANT Į JŪSŲ POREIKIUS, ODOS BŪKLĘ, NAUDOJAMI TRYS SKIRTINGI  SPALVŲ SPEKTRAI
Procedūros kaina: 30 eur
DERMIO CARE® PLUS PROCEDŪRĄ GALITE ĮSIGYTI KAIP: 
Papildomą procedūrą prie kitų pasirinktų procedūrų 20 min – 20 EUR

Tel. pasiteiravimui: 8 686 23055 Daiva

VAKUUMINĖ VEIDO IR KŪNO PROCEDŪRA

Vakuuminis masažas

Vakuuminė procedūra viena iš efektyviausių būdų mažinti kūno apimtis ir celiulitą. Šios procedūros dėka yra išvalomi toksinai, gerėja žarnyno veikla.  Procedūra skatina kraujo priplūdimą į audinius, gerina medžiagų apykaitą, spartina riebalų deginimo procesus (lipolizę), skatina kolageno ir elastino gamybą, lėtina odos senėjimo procesus, taip pat padeda sumažinti randus bei strijas. Dėl geresnio deguonies tiekimo suminkštėja audiniai, odos spalva pagražėja, atjaunėja, dingsta smulkūs išsiplėtę kapiliarai ant odos paviršiaus. Taip pat vakuuminė procedūra mažina audinių patinimą.

Slėgiu veikiamos probleminės sritys

SPM atgaivina pavargusią, susiraukšlėjusią ir suglebusią odą. Siurbiamasis procedūra padeda suaktyvinti odos metabolizmo procesus: į ląsteles priplūsta daugiau kraujo, būtino deguonies ir maistingųjų medžiagų.

Rezultatas akivaizdus jau po pirmosios procedūros: sveikesnė ir lygesnė oda!

SPM tinka ne tik veido ir iškirptės priežiūrai. SPM naudojamas ir kojoms, krūtims bei sėdmenims padailinti. Siurbiamoji procedūra yra svarbi patentuoto diferencinio celiulito gydymo dalis.

Palaikomos alternatyviosios natūralios medicinos tradicijos

SPM  – naujo pobūdžio rankomis atliekamas limfos drenavimas. Jis padeda didinti kraujo priplūdimą visame kūne ir valyti nešvarią veido odą. Priklausomai nuo vakuumo jėgos SPM poveikis pasiekia giluminius audinius. Krauju optimaliai aprūpinami ir būtiniausiomis medžiagomis prisotinami ne tik visi odos sluoksniai, bet ir poodinis riebalinis audinys.

veido-procedura

 

Kūno procedūros:

Šlaunų bei sėdmenų vakuuminė procedūra (40min)                                                    40 €
(10 procedūrų 350 €)

Pilvo srities vakuuminė procedūra (20 min) + procedūra su ultragarsu (10 min)  20 €
(10 procedūrų 180 €)

Rankų vakuuminė procedūra (20 min)                                                                             20 €
(10 procedūrų 180 €)

Veido procedūros:

Vakuuminis veido masažas (20 min)                                                                                  30 €

Vakuuminis veido masažas +(serumų įvedimas ultragarsu)                                          45 €

Vakuuminis veido masažas +(serumu įvedimas ultragarsu (Sono Handy)+kaukė -nuo 60 €

Tel. pasiteiravimui:   8 686 23055 Daiva

 

 MESO CARE ®

Meso Care skirtas raukšlių mažinimui ir jungiamųjų audinių stiprinimui. Ypatingai geri rezultatai pasiekiami naudojant naujausius Weyergans MESO CARE linijos produktus. Aparatas suteikia galimybę pasiekti puikius rezultatus, nes sukurtas naudojant pačias naujausias elektro-terapines technikas.

 

meso-care

 

Meso Drenažo programa. Šios procedūros dalies pagrindinis tikslas – maksimalus audinių prisotinimas smulkiamolekulinės struktūros MESO CARE linijos produktais. Prisotinimas vyksta intensyvios jonizacijos dėka. Taip pat yra skatinama kolageno ir elastino skaidulų gamyba.

Meso Liftingo programa. Tai įvairaus tipo, dažnio ir intensyvumo elektros impulsų „kokteilis“. Šios procedūros dalies pagrindinis tikslas – sustangrinti audinius, juos „sukelti“. Meso liftingas vyksta naudojant specialius lipnius elektrodus. Šios programos metu kryptingai mobilizuojami audinių skysčių jonai ir prasiplečia kraujagyslių sienelės. Rezultate gerėja ląstelių metabolizmas ir žymiai pagerėja kraujo mikrocirkuliacija. Dėka suaktyvėjusių ląstelių gyvybinių procesų, atsistato ir sustorėja dermos sluoksnis. Tuo pačiu metu fibroblastai (gaminantys jungiamojo audinio kolageną) yra stimuliuojami ir aprūpinami krauju, vadinasi, aktyvėja kolageno sintezė. Po procedūros kurso rezultatai akivaizdūs – odos tonusas labai pagerėja, raukšlių gylis akivaizdžiai sumažėja.

Pagrindinės Meso Care indikacijos:

 • Meso Care linijos produktų gilus įvedimas į audinius
 • Kolageno sintezės aktyvavimas
 • Elastino gamybos aktyvavimas
 • Odos stangrinimas
 • Veido, kaklo įvairaus gylio raukšlių lyginimas
 • Audinių jonizavimas, ko pasekoje stangrėja audiniai
 • Celiulito mažinimas
 • Riebalų metabolizmo aktyvinimas
 • Odos paruošimas tolimesnėms procedūroms

 Procedūros kaina: vakuuminis veido masažas + Meso Drenažo programa + kaukė = 75 € + Meso Liftingo programa 20 € = 95 €

Tel. pasiteiravimui: 8 (686) 23055 Daiva

slide-styler2